



Taklampa House DoctorDIY
1 917 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

DIY
1 917 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-27
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

DIY från House Doctor är en annorlunda lampa med ett lekfullt inslag. Lampan består av 12 genomskinliga glaskulor som är sammanfogade så att de skapar en fantastisk och modern lampa. Använd lampan i ett hörn av vardagsrummet, hallen eller någon annat utrymme som behöver en uppfriskning. Lampan levereras som ett kit i en fin canvaspåse.
Varumärke
Beskrivning
DIY från House Doctor är en annorlunda lampa med ett lekfullt inslag. Lampan består av 12 genomskinliga glaskulor som är sammanfogade så att de skapar en fantastisk och modern lampa. Använd lampan i ett hörn av vardagsrummet, hallen eller någon annat utrymme som behöver en uppfriskning. Lampan levereras som ett kit i en fin canvaspåse.
Köp en E27-glödlampa separat. Max 40W. 3 m sladd.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
|---|---|
| Art.Nr. | 202100100 |
| Färg | Svart/Stål |
| Diameter | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 202100100 |
| Serie | Diy |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,29 kg |
| EAN-nr | 5707644337022 |