




Taklampa House DoctorGaia KlarDiameter: 150 mm
Rek. pris 1 399 kr
!
251 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Gaia Klar
Diameter: 150 mm 251 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-27
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Gaia från House Doctor ger charm och ett mjukt varmt ljus till ditt hem. Det handgjorda räfflade glaset blir en fin kontrast till den mer moderna armaturen i industriell stil. Det vackra klara glaset passar in i alla inredningsstilar. Hover hänger lika fint ovanför ditt matbord som vid läshörnan i soffan. Om du är ute efter belysning med diskret elegans är Gaia lampan för dig.
Varumärke
Beskrivning
Taklampa Gaia från House Doctor ger charm och ett mjukt varmt ljus till ditt hem. Det handgjorda räfflade glaset blir en fin kontrast till den mer moderna armaturen i industriell stil. Det vackra klara glaset passar in i alla inredningsstilar. Hover hänger lika fint ovanför ditt matbord som vid läshörnan i soffan. Om du är ute efter belysning med diskret elegans är Gaia lampan för dig.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
|---|---|
| Art.Nr. | 203970650 |
| Färg | Klar |
| Diameter | 150 mm |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Pendel |
| Ljuskälla | Light Bulb |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 203970650 |
| Material | Glas, Järn, Tygkabel |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| Spänning | 240 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| EAN-nr | 5707644810617 |