Taklampa House Doctor Molecular 5L
Rek. pris 3 099 kr
1 935 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Molecular 5L
1 935 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 99 kr

Den populära Molecular-taklampan från House Doctor, tillverkad i svartlackerat järn med mässingsdetaljer och har justerbara armar som gör det möjligt att skapa sitt eget unika uttryck.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Den populära Molecular-taklampan från House Doctor, tillverkad i svartlackerat järn med mässingsdetaljer och har justerbara armar som gör det möjligt att skapa sitt eget unika uttryck.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 23709-02 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 580 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 203660810 |
| Material | Järn/Mässing |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Molecular |
| Sockel | E27 |
| Typ | Pendel |
| EAN-nr | 5707644336100 |


