


Taklampa House DoctorOpalVit/Mässing, Diameter: 220 mm
Rek. pris 1 349 kr
!
1 032 kr1 147 kr
Spara 10 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Opal
Vit/Mässing, Diameter: 220 mm1 032 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Gör ditt hem mysigt och personligt med lampan Opal från House Doctor. Opal är en vacker pendellampa tillverkad av glas och metall. En kombination av mässing och glas ger en snygg och annorlunda lampa med en mysig belysning.
Lampan har en sladd på 2,5 m. En lampa med E27-sockel på max 40W krävs, vilket ej medföljer.
Häng lampan i vardagsrummet, sovrummet eller köket. Den här produkten är handgjord, vilket innebär att en viss variation i färg, storlek och form kan förekomma. Torkas av med en torr trasa.
Häng lampan i vardagsrummet, sovrummet eller köket. Den här produkten är handgjord, vilket innebär att en viss variation i färg, storlek och form kan förekomma. Torkas av med en torr trasa.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
|---|---|
| Art.Nr. | 203970116 |
| Färg | Vit/Mässing |
| Bredd | 220 mm |
| Diameter | 220 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Tillverkarens Art.Nr. | 203970116 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Kabellängd | 3 m |
| Höjd | 170 mm |
| Vikt | 1,5 kg |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas/Metall |
| Serie | Opal |
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 5707644515710 |
