Taklampa Malmbergs Colin
Rek. pris 1 130 kr
fr.1 112 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Colin
1 112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Takarmatur i stål med skärm i glas och textil.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Natur, Vit |
| Diameter | 400, 600 mm |
| Effekt/prestanda | 10, 12, 10,5 W |
| Antal Ljuskällor | 2, 3 st |
| Nyans | Stål |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Colin |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 223, 253 mm |

