Taklampa Markslöjd Allington Chandelier 3L
Rek. pris 3 449 kr
fr.2 395 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Allington Chandelier 3L
2 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Allington Chandelier 3L är en elegant takkrona i metall med vackra prismor. Monteras med takkrok. 1,5 m transparent kabel. 3xE14, Max 25W.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Allington Chandelier 3L är en elegant takkrona i metall med vackra prismor. Monteras med takkrok. 1,5 m transparent kabel. 3xE14, Max 25W.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Krom, Svart/Krom |
| Bredd | 380 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 380 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 680 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Allington |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 3,06 kg |
| Dimbar | Ja |
