Taklampa Markslöjd Alton 3LSvart
Rek. pris 1 579 kr
939 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Alton 3L
Svart
939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Alton 3L är en taklampa i metall med tre riktbara skärmar och krokupphäng.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107854 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 270 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| Höjd | 115 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Alton |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 0,8 kg |
| EAN-nr | 7330024587304 |

