Taklampa Markslöjd Amistoso Pendel 8L Svart
5 449 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Amistoso Pendel 8L Svart
5 449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Amistoso Pendel 8L Svart är en stilren taklampa med en stomme i svart metall. Diameter på lampan är 88 cm. 1,5m transparent kabel. Krokupphäng. 8xE27, Max 40W. Ljuskällor ingår ej. Design Monika Mulder.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Amistoso Pendel 8L Svart är en stilren taklampa med en stomme i svart metall. Diameter på lampan är 88 cm. 1,5m transparent kabel. Krokupphäng. 8xE27, Max 40W. Ljuskällor ingår ej. Design Monika Mulder.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108291 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 750 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 470 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 3 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Serie | Amistoso |
| Djup | 750 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| EAN-nr | 7330024602113 |


