Taklampa Markslöjd Avery 3L
Rek. pris 749 kr
547 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Avery 3L
547 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Avery 3L är en stilren taklampa i metall. Upphäng för takkrok. 3xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Avery 3L är en stilren taklampa i metall. Upphäng för takkrok. 3xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108102 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 380 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 380 mm |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 210 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Avery |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1,1 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024599130 |


