Taklampa Markslöjd Barcelona 3L
Rek. pris 1 249 kr
fr.674 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Barcelona 3L
674 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barcelona taklampa från Markslöjd med ställbara lamphuvud. Lampan monteras på takkrok och ansluts till jordat uttag.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Barcelona taklampa från Markslöjd med ställbara lamphuvud. Lampan monteras på takkrok och ansluts till jordat uttag.
Lampan har kopplingsplint för elanslutning.
Ljuskällor ingår ej.
Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Stål, Svart, Vit |
| Bredd | 310, 320 mm |
| Diameter | 310, 320 mm |
| Effekt | 12 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Barcelona |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 1,25 kg |
| Djup | 310, 320 mm |
| Höjd | 160, 200 mm |
