Taklampa Markslöjd Barcelona 5LSvart
Rek. pris 1 849 kr
1 028 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Barcelona 5L
Svart
1 028 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Barcelona taklampa från Markslöjd med fem st ställbara lamphuvud. Lampan monteras på u-bygel och ansluts till jordat uttag.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Barcelona taklampa från Markslöjd med fem st ställbara lamphuvud. Lampan monteras på u-bygel och ansluts till jordat uttag.
Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107351 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 200 mm |
| Effekt | 12 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Djup | 1090 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Vikt | 1,55 kg |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Barcelona |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024577893 |
