Taklampa Markslöjd Bianco
Rek. pris 5 549 kr
3 035 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Bianco
3 035 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bianco taklampa från Markslöjd är en vacker guldfärgad takpendel i metall med nio vita glasglober. Den har en 1,5 m transparent kabel och krokupphäng.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bianco taklampa från Markslöjd är en vacker guldfärgad takpendel i metall med nio vita glasglober. Den har en 1,5 m transparent kabel och krokupphäng.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107994 |
| Färg | Guld/Vit |
| Bredd | 570 mm |
| Diameter | 570 mm |
| Effekt | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 570 mm |
| Utförande | Takkrona |
| Höjd | 540 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Sockel | G9 |
| Typ | Takkrona |
| Vikt | 2,8 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024588844 |


