Taklampa Markslöjd Bolid 9L
9 249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Bolid 9L är en snygg takkrona i krom. Krokupphäng. 9xG9, Max 20W. 1,5 m transparent kabel. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Bolid 9L är en snygg takkrona i krom. Krokupphäng. 9xG9, Max 20W. 1,5 m transparent kabel. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108101 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 500 mm |
| Effekt | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 500 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 500 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Bolid |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 6,2 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024599123 |


