Taklampa Markslöjd BrastadSvart
Rek. pris 1 699 kr
979 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Brastad
Svart
979 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brastad är en taklampa från Markslöjd som är godkänd för badrum. Lampan är tillverkad i metall med 3 st vita glasskärmar. Monteras med takbygel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Brastad är en taklampa från Markslöjd som är godkänd för badrum. Lampan är tillverkad i metall med 3 st vita glasskärmar. Monteras med takbygel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107618 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 390 mm |
| Diameter | 390 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Anslutning | Takbygel |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 390 mm |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 120 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Brastad |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1,5 kg |
| EAN-nr | 7330024582026 |
