Taklampa Markslöjd Bronx Pendel 3L Rund
Rek. pris 999 kr
fr.829 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bronx Pendel 3L Rund
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Bronx Pendel 3L Rund är en stilren klusterlampa i metall. Monteras med takbygel och installeras till kopplingsplint. 1,5 m textilklädda kablar. 3xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Bronx Pendel 3L Rund är en stilren klusterlampa i metall. Monteras med takbygel och installeras till kopplingsplint. 1,5 m textilklädda kablar. 3xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Brons, Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Effekt | 40, 60 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Bronx |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 100, 1520 mm |
| Effekt/prestanda | 40, 60 W |
| Vikt | 1,2 kg |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
