Taklampa Markslöjd Caen 1L
Rek. pris 1 429 kr
826 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Caen 1L
826 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Caen taklampa från Markslöjd. Takpendel med skärm i grå metall och detaljer i borstad mässing. Lampan har 1,5 m svart textilkabel och krokupphäng.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Caen taklampa från Markslöjd. Takpendel med skärm i grå metall och detaljer i borstad mässing. Lampan har 1,5 m svart textilkabel och krokupphäng.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107924 |
| Färg | Grå/Mässing |
| Bredd | 320 mm |
| Diameter | 320 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 320 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 360 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Caen |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 1,228 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024588127 |


