Taklampa Markslöjd Callisto 6L
Rek. pris 3 749 kr
2 398 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Callisto 6L
2 398 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Callisto 6L är en modern takpendel. Den har en svart metallbas med rökfärgade glasglober. Den levereras med en 1,5 m lång transparent kabel. Krokupphäng. 6xG9, Max 18W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Callisto 6L är en modern takpendel. Den har en svart metallbas med rökfärgade glasglober. Den levereras med en 1,5 m lång transparent kabel. Krokupphäng. 6xG9, Max 18W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108108 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 450 mm |
| Effekt | 18 W |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 450 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 655 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Serie | Callisto |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 1,9 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024599192 |




