Taklampa Markslöjd CapannaMatt Svart
1 799 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Capanna
Matt Svart
1 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Capanna pendel från Markslöjd. 1,4m svart textilkabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Capanna pendel från Markslöjd. 1,4m svart textilkabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108668 |
| Färg | Matt Svart |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Kabellängd | 2 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Capanna |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024611290 |

