Taklampa Markslöjd CapelloMatt Svart
1 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Capello
Matt Svart
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Capello pendel från Markslöjd. Diameter 58cm. 1,5m svart textilkabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Capello pendel från Markslöjd. Diameter 58cm. 1,5m svart textilkabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108674 |
| Färg | Matt Svart |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Ja |
| Kabellängd | 1,5 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn/Bambu |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Capello |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024611351 |

