Taklampa Markslöjd Capital
fr.1 807 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Capital
1 807 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Capital från Markslöjd. Justerbar i höjd samt med vridbara armar. Stora, (E27) lamphållare för max 60W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskällor medföljer ej. Upphäng för takkrok.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Capital från Markslöjd. Justerbar i höjd samt med vridbara armar. Stora, (E27) lamphållare för max 60W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskällor medföljer ej. Upphäng för takkrok.
Taklampan har upphäng för takkrok och kopplingsplint för elanslutning.
Ljuskällor medföljer ej.
Ljuskällor medföljer ej.
Recensioner
Erika C DVerifierad köpare
för 7 år sedanSå fantastiskt snygg
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Mässing, Svart |
| Bredd | 620, 625 mm |
| Diameter | 620, 625 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Utförande | Takkrona |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Typ | Takkrona |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 60 W |
| Kabelfärg | Transparent |
| Anslutning | Takkontakt |
| Serie | Capital |
| Djup | 625 mm |
| Höjd | 1560, 1660 mm |
| Vikt | 2,8 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 620 mm |


