Taklampa Markslöjd Circle 6LSvart
Rek. pris 4 199 kr
2 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Circle 6L
Svart
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Circle 6L är en stilren takpendel från Markslöjd. Takpendel är tillverkad av metall med kupor i rökfärgade glas. Diameter på pendel är 71 cm. Krokupphäng. Max 6x20W. G9 sockel. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Circle 6L är en stilren takpendel från Markslöjd. Takpendel är tillverkad av metall med kupor i rökfärgade glas. Diameter på pendel är 71 cm. Krokupphäng. Max 6x20W. G9 sockel. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108051 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 710 mm |
| Effekt | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Circle |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 710 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 4,2 kg |
| EAN-nr | 7330024596047 |


