Taklampa Markslöjd Circle 6LSvart
Rek. pris 4 199 kr
2 470 kr
2 399 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Circle 6L
Svart
2 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Markslöjd Circle 6L är en stilren takpendel från Markslöjd. Takpendel är tillverkad av metall med kupor i rökfärgade glas. Diameter på pendel är 71 cm. Krokupphäng. Max 6x20W. G9 sockel. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Circle 6L är en stilren takpendel från Markslöjd. Takpendel är tillverkad av metall med kupor i rökfärgade glas. Diameter på pendel är 71 cm. Krokupphäng. Max 6x20W. G9 sockel. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108051 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 710 mm |
| Effekt | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 710 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Circle |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 4,2 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024596047 |


