Taklampa Markslöjd CooperFärg: Svart
2 899 kr
1 587 krSpara 45 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Cooper
Färg: Svart
1 587 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Cooper taklampa från Markslöjd. Skärm i glas med detaljer i metall. 1,5 meter textilklädd kabel med bygelupphäng. Stor (E27) lamphållare för max 60W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Cooper taklampa från Markslöjd. Skärm i glas med detaljer i metall. 1,5 meter textilklädd kabel med bygelupphäng. Stor (E27) lamphållare för max 60W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED.
Material skärm: Glas
Färg skärm: Svart
Färg skärm: Svart
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106394 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Effekt | 60 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Anslutning | Takkontakt |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 450 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 400 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Cooper |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024559066 |
