Taklampa Markslöjd Cope 3L Frosted
Rek. pris 3 349 kr
2 649 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cope 3L Frosted
2 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Cope 3L Frosted är en stilren taklampa från Markslöjd. Den har en svart metallskena med svarta textilklädda kablar samt frostade och klara glasskärmar. Kabellängd 1,5 m. Fast installation. Monteras med takbygel. 3XE14. Max 15W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Cope 3L Frosted är en stilren taklampa från Markslöjd. Den har en svart metallskena med svarta textilklädda kablar samt frostade och klara glasskärmar. Kabellängd 1,5 m. Fast installation. Monteras med takbygel. 3XE14. Max 15W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108226 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 770 mm |
| Effekt | 18 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1820 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Serie | Cope |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 3 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024600553 |



