Taklampa Markslöjd Costilla Tak Rund 3L
fr.949 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Costilla Tak Rund 3L
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Markslöjd Costilla Tak Rund 3L är en modern taklampa med tre ställbara lamphuvuden. Monteras med takkrok. 3xGU10, max 7W LED. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Costilla Tak Rund 3L är en modern taklampa med tre ställbara lamphuvuden. Monteras med takkrok. 3xGU10, max 7W LED. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Grå, Vit |
| Bredd | 270 mm |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 270 mm |
| Höjd | 180 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Costilla |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1,4 kg |
