Taklampa Markslöjd CoutureSvart
Rek. pris 2 159 kr
1 619 kr
819 krSpara 49 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Couture
Svart
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Couture är en taklampa från Markslöjd med stomme i lackerad metall och svarta sladdar. Max 40W glödlampa eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Couture är en taklampa från Markslöjd med stomme i lackerad metall och svarta sladdar. Max 40W glödlampa eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107037 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 800 mm |
| Effekt | 40 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Anslutning | Fast installation |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 120 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Couture |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024571587 |

