Taklampa Markslöjd Crest 4LSvart
Rek. pris 2 249 kr
1 405 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Crest 4L
Svart
1 405 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Taklampa Markslöjd Crest 4L är en elegant taklampa från Markslöjd. Det är en lampa i metall med ställbara skärmar. Max 4x7W. GU10-sockel. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Crest 4L är en elegant taklampa från Markslöjd. Det är en lampa i metall med ställbara skärmar. Max 4x7W. GU10-sockel. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108202 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 935 mm |
| Effekt | 7 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 240 mm |
| Vikt | 1,4 kg |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Serie | Crest |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024600317 |

