Taklampa Markslöjd Crux Pendel 5L Svart
2 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Crux Pendel 5L Svart
2 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Crux Pendel 5L Svart är en modern taklampa som passar lika bra över köksbordet som soffbordet. Den har en stomme i svart metall och en total diameter på 117 cm. Krokupphäng. 5xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Crux Pendel 5L Svart är en modern taklampa som passar lika bra över köksbordet som soffbordet. Den har en stomme i svart metall och en total diameter på 117 cm. Krokupphäng. 5xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108282 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 1050 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 1050 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 580 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Crux |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1,2 kg |
| EAN-nr | 7330024602021 |



