Taklampa Markslöjd Crux Tak 5L Svart
Rek. pris 2 299 kr
1 845 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Crux Tak 5L Svart
1 845 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Crux Tak 5L Svart är en modern taklampa i svart metall. Total diameter på lampan är 117 cm. Krokupphäng. 5xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Crux Tak 5L Svart är en modern taklampa i svart metall. Total diameter på lampan är 117 cm. Krokupphäng. 5xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108280 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 1050 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 1050 mm |
| Höjd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Crux |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 2,35 kg |
| EAN-nr | 7330024602007 |


