Taklampa Markslöjd Cygnus Pendel 5LSvart
Rek. pris 1 999 kr
1 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cygnus Pendel 5L
Svart
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Cygnus Pendel 5L är en stilren taklampa med fem lamport. Total diameter på lampan är 72 cm. 1,5m transparent kabel med krokupphäng. 5xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Cygnus Pendel 5L är en stilren taklampa med fem lamport. Total diameter på lampan är 72 cm. 1,5m transparent kabel med krokupphäng. 5xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108286 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 700 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 700 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 510 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Cygnus |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 1,9 kg |
| EAN-nr | 7330024602069 |


