Taklampa Markslöjd Cygnus Tak 5L
Rek. pris 1 749 kr
fr.971 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cygnus Tak 5L
971 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Cygnus Tak 5L är en stilren taklampa i metall. Total diameter på lampan är 72 cm. Krokupphäng, 5xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Cygnus Tak 5L är en stilren taklampa i metall. Total diameter på lampan är 72 cm. Krokupphäng, 5xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Guld, Svart |
| Bredd | 700 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 340 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Cygnus |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1,85 kg |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
