Taklampa Markslöjd Cygnus Tak 5LSvart
Rek. pris 1 749 kr
971 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Cygnus Tak 5L
Svart
971 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Taklampa Markslöjd Cygnus Tak 5L är en stilren taklampa i metall. Total diameter på lampan är 72 cm. Krokupphäng, 5xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Cygnus Tak 5L är en stilren taklampa i metall. Total diameter på lampan är 72 cm. Krokupphäng, 5xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108284 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 700 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 340 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Cygnus |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 1,85 kg |
| EAN-nr | 7330024602045 |


