Taklampa Markslöjd Daburu Pendel 2L
Rek. pris 4 949 kr
2 694 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Daburu Pendel 2L
2 694 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med Daburu får du en lekfullt formad takpendel med dubbla skärmar i textil. Ljuskällor: 2 x E27 sockel, max 40W eller motsvarande i LED. (Ingår ej). Krokupphängning. Direktkoppling. 1,5m transparent sladd.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Med Daburu får du en lekfullt formad takpendel med dubbla skärmar i textil. Ljuskällor: 2 x E27 sockel, max 40W eller motsvarande i LED. (Ingår ej). Krokupphängning. Direktkoppling. 1,5m transparent sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108113 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 550 mm |
| Diameter | 550 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 550 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 470 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Textil |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Daburu |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024599246 |

