


Taklampa MarkslöjdDione Pendel 1LSvart
Rek. pris 1 619 kr
!
1 214 kr1 279 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Dione Pendel 1L
Svart1 214 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Taklampa Markslöjd Dione Pendel 1L är en stilren pendellampa med en vacker glaskupa och metalldetaljer. Lampan har en 1,5 m lång textilkabel och monteras på takbygel. 1xE14, Max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 108267 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 1850 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 1,5 kg |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Dione |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024601871 |


