Taklampa Markslöjd Dual 2L
Rek. pris 1 149 kr
675 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Dual 2L
675 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Dual 2L är en effektfull pendel från Markslöjd. Den har en skärm av rispapper samt en 2 m lång vit kabel. Monteras med takkrok. 1XE27. Max 15W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Dual 2L är en effektfull pendel från Markslöjd. Den har en skärm av rispapper samt en 2 m lång vit kabel. Monteras med takkrok. 1XE27. Max 15W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108215 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 600 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 580 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plastic |
| Serie | Dual |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1,3 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024600447 |

