Taklampa Markslöjd Fjällbacka 3L
Rek. pris 2 149 kr
fr.1 429 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fjällbacka 3L
1 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Fjällbacka 3L är en praktisk taklampa från Markslöjd. Den är godkänd för badrum med en IP44-klassning. Justerbara spottar. Upphäng med takbygel. 3xG9, Max 20W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Fjällbacka 3L är en praktisk taklampa från Markslöjd. Den är godkänd för badrum med en IP44-klassning. Justerbara spottar. Upphäng med takbygel. 3xG9, Max 20W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 420 mm |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 420 mm |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 260 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Fjällbacka |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1 kg |
| Dimbar | Ja |
