Taklampa Markslöjd Klint Pendel 3L
fr.1 913 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Klint Pendel 3L
1 913 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Klint taklampa med snyggt konformade skärmar i matt metall. 1,5m textil kabel. Monteras med takbygel och installeras till kopplingsplint. 3xE14, Max 40W. Designer Monika Mulder.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Klint taklampa med snyggt konformade skärmar i matt metall. 1,5m textil kabel. Monteras med takbygel och installeras till kopplingsplint. 3xE14, Max 40W. Designer Monika Mulder.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Svart/Antik, Vit/Stål |
| Bredd | 980, 985 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 210 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Klint |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Djup | 210, 215 mm |
