Taklampa Markslöjd Klint Pendel 4LVit/Stål
3 569 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Klint Pendel 4L
Vit/Stål
3 569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klint taklampa med snyggt konformade skärmar i matt metall. 1,5m textil kabel. Monteras med takbygel och installeras till kopplingsplint. 4xE14, Max 40W. Designer Monika Mulder.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Klint taklampa med snyggt konformade skärmar i matt metall. 1,5m textil kabel. Monteras med takbygel och installeras till kopplingsplint. 4xE14, Max 40W. Designer Monika Mulder.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108077 |
| Färg | Vit/Stål |
| Bredd | 570 mm |
| Diameter | 570 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 570 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 460 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Klint |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024598669 |

