Taklampa Markslöjd Kom 31 cm
fr.860 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kom 31 cm
860 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Markslöjd Kom 31 cm är en stilren lampa med en skärm i metall. Lampan levereras med en 1,5 meter textilklädd kabel med krokupphäng och en takkontakt klass 1 (jordad). Den har en stor (E27) lamphållare för max 60W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskälla ingår ej. Dimensioner (HxBxD): 21x31x31 cm.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Kom 31 cm är en stilren lampa med en skärm i metall. Lampan levereras med en 1,5 meter textilklädd kabel med krokupphäng och en takkontakt klass 1 (jordad). Den har en stor (E27) lamphållare för max 60W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskälla ingår ej. Dimensioner (HxBxD): 21x31x31 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Petrol, Svart, Vit |
| Bredd | 310 mm |
| Diameter | 310 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Produkttyp | Taklampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 205 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,3 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Serie | Kom |
| Djup | 310 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Kabelfärg | Svart Textil, Vit Textil |
