Taklampa Markslöjd Kumo 92cm
2 599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Kumo 92cm
2 599 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Kumo pendel från Markslöjd med bas i svart metall och skärm i svart bambu.
Diameter 92cm. 1,5m svart textilkabel. Krokupphäng.
1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108672 |
| Färg | Matt Svart |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn/Bambu |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Kumo |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024611337 |


