Taklampa Markslöjd Larry 1LSvart/Borstad Mässing
Rek. pris 829 kr
663 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Larry 1L
Svart/Borstad Mässing
663 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Larry är designad av Monika Mulder för Markslöjd. Fast installation med bygelupphäng och 1,5 m textilsladd.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Larry är designad av Monika Mulder för Markslöjd. Fast installation med bygelupphäng och 1,5 m textilsladd.
Recensioner
TrendVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg lampa och trendig lampa .
Maria JVerifierad köpare
för 7 år sedanFin, stilren lampa som passar bra i köket!
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106974 |
| Färg | Svart/Borstad Mässing |
| Bredd | 190 mm |
| Diameter | 190 mm |
| Effekt | 60 W |
| Kabelfärg | Svart Textil |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Anslutning | Fast Installation |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 190 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Larry |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024569195 |

