Taklampa Markslöjd Larry 3L
Rek. pris 2 249 kr
fr.1 327 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Larry 3L
1 327 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Larry är designad av Monika Mulder för Markslöjd. Fast installation med bygelupphäng och 1,5 m textilsladd.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Larry är designad av Monika Mulder för Markslöjd. Fast installation med bygelupphäng och 1,5 m textilsladd.
Recensioner
Säffle OVerifierad köpare
för 3 månader sedanLampa är toppen fin.
Felicia NVerifierad köpare
för 6 år sedanSnabb leverans fin produkt och bra pris!
Gabriella NVerifierad köpare
för 7 år sedanDen va inte rak utan lite böjd i mitten det va tråkigt
Eva AVerifierad köpare
för 7 år sedanSupersnygg och lätt att montera!
Christina BVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg dimbar pendellampa som motsvarar våra förväntningar. Passar med sin något robusta moderna stil över köksbord.
Malin BVerifierad köpare
för 7 år sedanVäldigt nöjd med köpet av lampa. Supersnygg och lätt att montera.
+ Lätt att justera längden på sladdarna
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Svart/Borstad Mässing, Svart/Krom, Vit/Stål |
| Bredd | 995 mm |
| Effekt | 60 W |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Kabelfärg | Svart Textil |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 190 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Larry |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Anslutning | Fast installation, Fast Installation |
