Taklampa Markslöjd Lavello Pendel 9LSvart
Rek. pris 4 199 kr
3 149 kr
2 999 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Lavello Pendel 9L
Svart
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Markslöjd Lavello Pendel 9L är en elegant pendellampa som passar både i matrum som i vardagsrum. Pendel är tillverkad i metall och har 9 lampor. 1,5 m kabel, krokupphäng. 9xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Lavello Pendel 9L är en elegant pendellampa som passar både i matrum som i vardagsrum. Pendel är tillverkad i metall och har 9 lampor. 1,5 m kabel, krokupphäng. 9xE27, Max 60W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108288 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 950 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 870 mm |
| Vikt | 2,9 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 950 mm |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Lavello |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024602083 |


