Taklampa Markslöjd Medusa 5L
Rek. pris 1 129 kr
671 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Medusa 5L
671 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Medusa 5L är en svart taklampa med fem flexibla och ställbara armar.
Lampan har krokupphäng.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107931 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 700 mm |
| Effekt | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 210 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Medusa |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 1,9 kg |
| EAN-nr | 7330024588196 |


