Taklampa Markslöjd Mini 1L
fr.254 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mini 1L
254 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Markslöjd Mini 1L är en praktis taklampa. Denna tak/vägglampa är lämplig för använding i badrum. G9 halogenlampa, ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Mini 1L är en praktis taklampa. Denna tak/vägglampa är lämplig för använding i badrum. G9 halogenlampa, ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Krom, Svart |
| Bredd | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Mini |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 120, 125 mm |
| Vikt | 0,22, 0,285 kg |
