Taklampa Markslöjd Moon
Rek. pris 629 kr
fr.399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Moon
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Moon från Markslöjd. Dekor i metall och kupa i akryl. Inbyggd LED. Fast, jordad installation. Godkänd att användas i badrum.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Moon från Markslöjd. Dekor i metall och kupa i akryl. Inbyggd LED. Fast, jordad installation. Godkänd att användas i badrum.
Recensioner
Annika AVerifierad köpare
för 7 år sedanPlast och inte glas.
Karin I FVerifierad köpare
för 7 år sedanDe passade perfekt i mitt nyrenoverade badrum
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Aluminium |
| Bredd | 210, 280 mm |
| Diameter | 210, 280 mm |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | E |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | DIOD/LED |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 210, 280 mm |
