Taklampa Markslöjd Pals
3 299 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pals är en taklampa från Markslöjd i svart metall med 3 st vita glasglober. Designad av Joakim Thedin. Monteras i takkrok och har 1,5 m lång transparent sladd.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Pals är en taklampa från Markslöjd i svart metall med 3 st vita glasglober. Designad av Joakim Thedin. Monteras i takkrok och har 1,5 m lång transparent sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107828 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 100 mm |
| Effekt | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 640 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Pals |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024586659 |



