Taklampa Markslöjd PlisadoGrå
Rek. pris 999 kr
699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Plisado
Grå
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Plisado taklampa från Markslöjd. Diameter 50cm. 1,5m svart pvc kabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40w. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Plisado taklampa från Markslöjd. Diameter 50cm. 1,5m svart pvc kabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40w. Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108709 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn/Terylene |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Plisado |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024611702 |

