Taklampa Markslöjd Port Pendel 1L Svart Large
Rek. pris 1 799 kr
fr.1 519 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Port Pendel 1L Svart Large
1 519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Port Pendel 1L Svart Large är en retroinspirerad pendellampa i svart metall med en 1,5 m svart textilkabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Port Pendel 1L Svart Large är en retroinspirerad pendellampa i svart metall med en 1,5 m svart textilkabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Svart |
| Bredd | 375, 500 mm |
| Diameter | 375, 500 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Port |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Djup | 375, 500 mm |
| Höjd | 245, 290 mm |
| Vikt | 1,4, 2,1 kg |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
