Taklampa Markslöjd Quattro XLSvart
Rek. pris 2 699 kr
1 507 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Quattro XL
Svart
1 507 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Quattro XL är en taklampa från Markslöjd i stål med 4 st vita glasglober. Monteras med takbygel och har 1,5 m lång transparent sladd.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Quattro XL är en taklampa från Markslöjd i stål med 4 st vita glasglober. Monteras med takbygel och har 1,5 m lång transparent sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107762 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1680 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Quattro |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024585812 |


